Hakkımızda

Neftline Geri Dönüşüm olarak Dinamik yapımız, rekabetçi fiyat politikamız, sorunsuz servisimiz ve her şeyden öte Sektörün en hızlı çözüm üreten firmalarından birisi olma iddiamız ile ambalajların geri kazanımı işlemlerinizde sizlerin yanında çözüm ortağınız olmak isteriz.

Ülkemizin ve dünyanın azalan, geri dönüşümle tekrardan kullanılabilen ambalaj atıklarını toplayıp geri dönüşüme yardımcı olmak, çevre bilincinin geliştirilmesi için gerekli faaliyetlerde bulunmak,

Sahip olduğumuz değerli insan kaynağımız ve geçmişten gelen tecrübe ile geri dönüşüm sektörünün her alanını takip ederek çevreye faydalı olmak,

Uluslararası atık yönetimi standartlarında çevreye duyarlı ileri teknolojinin sunduğu avantajları kullanarak geri dönüşüm odaklı ürün ve hizmetler sunmak.

Neftline

Misyonumuz

Ülkemiz ve dünyanın azalan, geri dönüşümle tekrardan kullanılabilen ambalaj atıklarını toplayıp geri dönüşüme yardımcı olmak, çevre bilincinin geliştirilmesi için gerekli faaliyetlerde bulunmak.
Neftline

Vizyonumuz

Firmamız bünyesinde, geri dönüşebilen ambalaj atıkları tekrar kullanıma kazandırmak. Hizmet sunduğu firmaların memnuniyetini en üst düzeyde tutan, atık üreticilerinin birinci derecede tercih ettiği bir şirket olmak.